niedziela, 2 marca 2014

NOWY Sezon KME
Nowy sezon 2014- uważam za rozpoczęty – Matki Ekspe-ratki J  z KLUBU MAM EKSPERTEK. spotkały się po raz pierwszy w tym roku w kawiarni „Figa z Makiem” na warszawskiej Saskiej Kępie. Nota bene przypomniałam sobie jak podczas „stolicowego epizodu” uwielbiam słyszeć z ust warszawiaków – „Saska kiempa”


Było trochę po nowemu – nowe miejsce, nowe twarze, zupełnie nowe produkty ale i trochę po staremu – pyszna kawa, dobry klimat, załączony „gadulec”…
Kiedy jednak udawało nam się ten gadule wyłączyć (co łatwe nie było) w przerwie (J) mógł zaprezentować się przedstawiciel danego produktu.

I tak – przerw nr. 1

To przedstawiciel firmy GRANNA, który zaprezentował nam szereg najbardziej popularnych gier planszowych – zarówno dla małych jaki i trochę mniej małych …My powoli rozpoczynamy naszą przygodę z planszówkami – pomimo mojej dużej sympatii do nowości komputerowych – nie uważam aby nie można było połączyć tych dwóch źródeł uczenia się przez zabawę. Jestem też zdania , że przewaga jaką mają gry planszowe nad komputerowymi to przede wszystkim możliwość spędzania/grania czasu wspólnie. Właśnie to wspominam z dzieciństwa – nie konkretną grę – ale to że graliśmy w nią razem z rodzicami, rodzeństwem…
My jak dotąd spotkaliśmy się z serią Puzlino tej firmy

Ale propozycji w ofercie jest znacznie więcej - i to od 2 -do 99 lat!


My mamy ochotę skusić się na nowość która powstała przy współpracy z ENDO - 


Pamiętajmy - nikt z nas nie jest zbyt dorosły na gry planszowe!

Niestety podczas gdy w świecie gier – wiek może nie mieć znaczenia – w rzeczywistym świecie już ma… przypomniały nam o tym m.in. przedstawicielki marki NU SKIN.

Przerwa nr.2

To prezentacja innowacyjnych kosmetyków – jeszcze nie obecnych na polskim rynku  - choć to ponoć kwestia czasu…Cóż zapewne nie będę wyjątkiem – mam dystans – może dlatego, że jeszcze ząb czasu mnie tak straszliwie nie nadgryzł – choć nie koniecznie mam przecież Mamę która dba intensywnie o swoją skórę i obie dochodzimy często do wniosków – „Mniej znaczy lepiej” … Tym razem testy stosowania produktu można było zobaczyć z bliska – 2 wspaniałe mamy (Malwina i Żaneta) udostępniły połowę swojej twarzy do wykonania jednego z zabiegów przy pomocy produktów NU SKIN.
Muszę przyznać że efekt był widoczny gołym okiem.
Gadu gadu … w dzień i...
przerwa nr. 3

Najprzyjemniejsza chyba tego dnia… O miłości do drewnianych zabawek pisałam już nie raz (TU) jednak to co zaprezentowała nam rodzinna firma WOODEN STORY – to jakby inna kategoria drewna… Zdecydowanie to produkt którego należy doświadczyć na własnej skórze… doznania dotykowe, zapachowe i estetyczne – gwarantowane... od samego opakowania - a co dopiero zawartość!
Tik-tak, tik-tak  i ostatnia przerwa
nr.4

Na koniec coś bardzo oryginalnego – choć okazało się i dyskusyjnego…Foteliki  CUSHI TUSH, czyli krzesełka do karmienia/siedzenia – producent zapewnia, że to doskonałe siedzisko, w którym dziecko ma zapewnioną wygodną i bezpieczną pozycję podczas zabawy lub karmienia, i zapewne jest to cecha charakterystyczna większości produktów z tej kategorii – nie każdy jednak jest wykonany z ARPRO® (spienionego polipropylenu ekspandowanego) – materiału ekologicznego i przyjaznego dla środowiska. W procesie produkcyjnym nie stosuje się żadnych lotnych związków organicznych, węglowodorów ani innych substancji szkodliwych dla środowiska.  Jestem bardzo ciekawa opinii koleżanek jak się będą sprawowały te foteliki. My przyjrzymy się bliżej CUSHI TERM – czyli  termoopakowaniom - w sam raz na wiosenne wyprawy J
I tym oto sposobem – matki się wygadały a przerw starczyło na wszystkie prezentacje…

Układ INEALNY ;)

Dziękujemy J

14 komentarzy:

 1. :)))) No przypomniałam sobie:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, jak mi jesr przykro, że tak daleko do tej Wawy mam ;(;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że jeszcze się Poznań do nas uśmiechnie :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. garść fajności-nowości - zawsze potrzebna

   Usuń
 4. ależ czekam na kolejny odcinek tego sezonu:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś nie nagadałam się z Tobą i z Hanią dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Klocki drewniane mnie zauroczyły! Choc gry planszowe też lubimy, a krzesełko, ciekawa jestem opinii, choć nam już nie potrzebne, mimo, że wciż karmie Natalkę mamy swoje sposoby ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się podczas spotkania WOODEN STORY - zauroczyło chyba nas wszystkie :) A krzesełko bardziej jest przewidziane do samodzielnego karmienia....

   Usuń

Za komentarze dziękujemy w krótkim czasie się pewnie zrekompensujemy :)