piątek, 26 czerwca 2015

The Color Run


Kolorowe szaleństwo ogarnęło nas w ostatnią niedzielę, a to wszystko za sprawą The Color Run * w którym wzięliśmy udział. Wystartowaliśmy nad poznańską Maltą w towarzystwie blisko 5 tys. osób! (Start w grupach po ok. 300 osób). Na dystansie 5 km posypywani byliśmy nieszkodliwymi dla zdrowia proszkami w różnych kolorach, zrobionymi ze skrobi kukurydzianej. Na mecie, zarówno dorośli jak i dzieci, od stóp do głów pokryci byli fioletowo-żółto-czerwono-niebieskim pyłem.  Generalnie wszystko świetnie zorganizowane - choć jak dla nas trasa -  dość długaaa…ale Mauriko-Misztsz dał radę! 

Zobaczcie sami...

/uwaga -dużo koloru:)/
* The Color Run to organizowane na całym świecie biegi, które odbyły się już w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Australii czy krajach Afryki! W 2014 roku inicjatorzy organizowali ponad 300 biegów w 50 krajach, ale ich ambicją jest pokolorowanie ich jak najwiecej...

  
Kolejne kolorowe biegi - już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca w Warszawie i we wrześniu w Krakowie.POLECAMY!Możecie także dołączyć do fanów kolorowego biegu na oficjalnym fanpage'u The Color Run Poland!

7 komentarzy:

Za komentarze dziękujemy w krótkim czasie się pewnie zrekompensujemy :)